Ipsum Grade vyrabí a prodává vysoce kvalitní doplňky stravy s klinicky ověřenými účinnými látkami

Koenzym Q10 chrání organismus a buňky před poškozením, dodává energii a pomáhá při zvládat těžké situace.Ipsum Grade s.r.o. je česká společnost zabývající se výrobou a prodejem doplňků stravy. Vedení společnosti čerpá ze svých zkušeností z klinické medicíny, farmacie, biochemie a zkušeností v mezinárodních farmaceutických korporacích.

Sledujeme medicínský výzkum a technologické trendy s cílem vybrat to nejdůležitější pro specifické potřeby české populace. Do našeho portfolia vybíráme jen takové látky, jejichž účinnost je prokázána klinickým výzkumem.

V České republice jsou nejčastější příčinou hospitalizace a nejčastější příčinou úmrtí nemoci srdce a cév. Proto i pro nás jsou nemoci srdce a cév tématem, kterému se věnujeme nejvíce.

Ipsum Grade přináší pokrok,
kvalitu a profesionalitu

Všechny naše výrobky jsou vyráběny podle postupů správné výrobní praxe ve farmacii (GMP).

 

  Další:

 

U předních světových výrobců zajišťujeme certifikované suroviny, které nám umožňují nabídnout světovou kvalitu našim zákazníkům v České republice. Jako první česká společnost jsme například uzavřeli smlouvu s japonskou společností Kaneka, dodavatelem fermentačně vyráběného koenzymu Q10 nejvyšší kvality. Spolupracujeme také s dodavateli v Norsku, Velké Británii a dalších zemích.

I v budoucnosti se budeme věnovat potřebám české populace s ohledem na prodlužující se délku života ve snaze umožnit lidem žít déle aktivní a plnohodnotný život.